Εργαστήριο Λαμπάδας
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/05/FOT_KAL_24-04-13_ERGASTIRIO-LAMPADAS-12-400x300.jpg)
Όπως κάθε χρόνο , έτσι και φέτος, τα κορίτσια του καλλιτεχνικού μας εργαστηρίου στο παράρτημα της Καλλιθέας , βάλαμε όλη μας την τέχνη, μαζί με πολλή αγάπη και κατασκευάσαμε πασχαλινές λαμπάδες για όλα τα γούστα.
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/05/FOT_KAL_24-04-13_ERGASTIRIO-LAMPADAS-2.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/05/FOT_KAL_24-04-13_ERGASTIRIO-LAMPADAS-4.jpg)
Όπως κάθε χρόνο , έτσι και φέτος, τα κορίτσια του καλλιτεχνικού μας εργαστηρίου στο παράρτημα της Καλλιθέας , βάλαμε όλη μας την τέχνη, μαζί με πολλή αγάπη και κατασκευάσαμε πασχαλινές λαμπάδες για όλα τα γούστα.