Φροντίδα δέντρων
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δεντροφροντίδα-9_12_2023-2-400x224.jpg)
Πιστοί στο ραντεβού μας, εθελοντές από τα κεντρικά του οργανισμού μας στην Αθήνα
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δεντροφροντίδα-9_12_2023-1.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δεντροφροντίδα-9_12_2023-8.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δεντροφροντίδα-9_12_2023-7.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2024/02/Δεντροφροντίδα-9_12_2023-5.jpg)
, φροντίσαμε τα δεντράκια του Christmas Theatre.
Χρειάζονται και τα δέντρα τη δική τους προσοχή μέσα στον Χειμώνα, τώρα που αρχίζουν να ριζώνουν και να σταθεροποιούνται. Αντιλαμβανόμενοι τη δική τους ανάγκη, έτσι κι εμείς αντίστοιχα χρειάζεται να “στολίσουμε τη ζωή μας” με λίγο παραπάνω καλοσύνη, γενναιοδωρία, αγάπη και ταπεινότητα στη καρδιά του Χειμώνα.