Εργασίες στον νέο χώρο των Γραμματειών
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2023/03/FOT_RET_04-02-23_ERGASIES_3-400x300.jpg)
Ένα ωραίο απόγευμα Σαββάτου, μέλη και μαθητές του σεμιναρίου μας συγκεντρωθήκαμε, για να κάνουμε την αρχή κάποιων τεχνικών εργασιών σ’ έναν νέο χώρο, που ετοιμάζουμε στο παράρτημά μας στο Ρέθυμνο!
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2023/03/FOT_RET_04-02-23_ERGASIES_1-scaled.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2023/03/FOT_RET_04-02-23_ERGASIES_2-scaled.jpg)
Ένα ωραίο απόγευμα Σαββάτου, μέλη και μαθητές του σεμιναρίου μας συγκεντρωθήκαμε, για να κάνουμε την αρχή κάποιων τεχνικών εργασιών σ’ έναν νέο χώρο, που ετοιμάζουμε στο παράρτημά μας στο Ρέθυμνο!