Βραδιά Οινογνωσίας
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/09/FOT_ZOG_2022-04-06_BRADIA_OINOGNWSIAS-7-400x267.jpg)
Το παράρτημα Ζωγράφου, παρέα με μέλη και φίλους από τα υπόλοιπα παραρτήματα της Αττικής, διοργανώσαμε μια βραδιά οινογνωσίας στην ταράτσα της σχολής μας, η οποία ανακαινίστηκε πρόσφατα από τα μέλη μας.
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/09/FOT_ZOG_2022-04-06_BRADIA_OINOGNWSIAS-3.jpg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/09/FOT_ZOG_2022_ERGASIES_TARATSA-4.jpg)
Το παράρτημα Ζωγράφου, παρέα με μέλη και φίλους από τα υπόλοιπα παραρτήματα της Αττικής, διοργανώσαμε μια βραδιά οινογνωσίας στην ταράτσα της σχολής μας, η οποία ανακαινίστηκε πρόσφατα από τα μέλη μας.