Λέσχη Ανάγνωσης
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/08/FOT_ZOG-22-4-8_LESXI_ANAGNOSIS_MIKROS_PRIGKIPAS-2-400x300.jpg)
Η βιβλιοθήκη «Πυθαγόρας» πραγματοποίησε μια βραδιά λέσχης ανάγνωσης, για τα μέλη και τους νέους μαθητές μας από το εισαγωγικό σεμινάριο φιλοσοφίας του παραρτήματος Ζωγράφου, με θέμα τον Μικρό Πρίγκιπα.
Η βιβλιοθήκη «Πυθαγόρας» πραγματοποίησε μια βραδιά λέσχης ανάγνωσης, για τα μέλη και τους νέους μαθητές μας από το εισαγωγικό σεμινάριο φιλοσοφίας του παραρτήματος Ζωγράφου, με θέμα τον Μικρό Πρίγκιπα.