Η αποκάλυψη του ‘’αόρατου’’ φίλου μας!
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/04/FOT_AGDIM_22-01-22_KOPI-PITAS-KAI-GIORTI-AORATOY-FILOY-7-400x533.jpeg)
Στην Νέα Ακρόπολη Αγίου Δημητρίου συναντηθήκαμε σε μια συντροφική βραδιά, για να παίξουμε το Παιχνίδι του Αόρατου φίλου. Η μοίρα διάλεξε για μας ένα μυστικό συμμαχο, ο οποίος αποκαλύφθηκε στο τέλος της βραδιάς και πρόσφερε ένα δωράκι στον φίλο του μαζί με μερικά λόγια καρδιάς. Σκοπός του παιχνιδιού είναι η φροντίδα και το νοιάξιμο μεταξύ των ανθρώπων, κατά τη διάρκεια όλου του έτους και όχι μόνο…
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/04/FOT_AGDIM_22-01-22_KOPI-PITAS-KAI-GIORTI-AORATOY-FILOY-8-scaled.jpeg)
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2022/04/FOT_AGDIM_22-01-22_KOPI-PITAS-KAI-GIORTI-AORATOY-FILOY-13-scaled.jpeg)