Ηράκλειο: Η Φιλοσοφία στην πόλη!
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2019/05/2019_04_nea-acropoli-filosofia-Blackboard_project01.jpg)
Στο πλαίσιο της πρωτοβουλίας της «Νέας Ακρόπολης», στο Ηράκλειο, «Τι αγαπάω στην πόλη μου», μέλη, φίλοι και συμπολίτες, βοήθησαν στην ανανέωση του Blackboard project: Ο πρώτος μαυροπίνακας που είχαμε δημιουργήσει πριν 3 χρόνια χρειαζόταν ανανέωση. Γι’ αυτό, τον ξαναδημιουργήσαμε από την αρχή. Περαστικοί μοιράστηκαν μαζί μας και έγραψαν κι εκείνοι τι αγαπάνε στο Ηράκλειο.