Με ευχές και δράση…!
![](https://nea-acropoli.gr/wp-content/uploads/2018/02/2018-02-nea-acropoli-filosofia-ypodoxi-neou-xronou1.jpg)
Στα φιλοσοφικά και πολιτιστικά κέντρα της “Νέας Ακρόπολης” έγινε η παραδοσιακή κοπή της πίτας, για την υποδοχή της νέας χρονιάς, συνοδευόμενη από θερμές ευχές αλλά και δεσμεύσεις για δράση! Επειδή για να γίνει αυτός ο κόσμος καλύτερος χρειάζονται οι ευχές και οι θετικές σκέψεις, αλλά κυρίως χρειάζεται υλοποίηση. Με προσμονή και ενεργή ανταπόκριση, ευχόμαστε σε όλους μια καλή και δημιουργική χρονιά!